O stronie

„W zasadzie to mnie nie ma. Jestem tylko iluzją utworzoną z sekwencji sygnałów wysłanych do Twojego mózgu poprzez przeciążony serwer w kraju trzeciego świata zwanego Polską. Obywatele tego kraju żyją w złudnej nadziei, że ich kraj jest zlepkiem absurdów nie występujących nigdzie indziej. Cóż nie będziemy ich wyrywać z tej błogiej nieświadomości pomachamy im tylko na dobranoc.”

Jako wirtualny twór mam zamiar równie wirtualnie przedstawić Ci poglądy/rozwiązania/uwagi na tematy techniczne, społeczne, gospodarcze. Mam nadzieje że zamieszczone na łamach tej witryny pracę pozwolą szerzej spojrzeć czytelnikom na zaprezentowany problem, postawione pytanie lub tezę.

Autor ciągu znaków przetwarzanych przez Twój umysł jest osobą pokręconą, pasjonującą się eksploatacją relacyjnych baz danych oraz programowaniem. Obecnie najczęściej używaną przez niego zabawką jest bazą danych PostgreSQL w wersji 8.3, którą próbuje swatać z PHP (nie mylić z BHP). W nieodległej przeszłości brak udział w wyścigu szczurów tuningowaną bazą MySQL z silnikiem MyISAM jak i jego bardziej naszpikowaną elektroniką wersją InnoDB. Ostatnio został przydzielony do opiekowania się koleżanką z wymiany o pseudonimie M$ zwanej także SQL Server.

© 2009 - 2022 Tomasz Rutkowski All rights reserved